logo logo chmura

MIKROGRANT

EDYCJA 2021

Projekt skierowany do młodych osób z powiatu rawickiego, które mają ciekawe pomysły, ale brak im środków do działania.

Chcesz wspólnie ze znajomymi zaadaptować przestrzeń lub zorganizować wyjazd albo koncert, a może coś innego? Zgłoś swoją grupę i wygrajcie 1000 zł na dowolną inicjatywę społeczną w Waszej okolicy!

Jakie projekty można zgłaszać?

chmurka
Każdy projekt, który będzie wspierał działania społeczne, by oddziaływać pozytywnie na swoje otoczenie. Grupy mogą starać się o dofinansowanie w wysokości do 1000 złotych na własne inicjatywy. Premiowane będą projekty skierowane do młodzieży, wspierające rozwój oraz integrację między różnymi grupami społecznymi. Dodatkowo oceniane będą wnioski z dołączonym nagraniem video.

Kto może wziąć udział w konkursie?

chmurka
O dotację ubiegać się mogą grupy składające się z od 3 do 5 osób w wieku od 11 do 17 lat zamieszkałe na terenie powiatu rawickiego. Nagrodzone zostaną dwie grupy z najbardziej angażującymi społeczność projektami. Zapraszamy osoby lubiące działać i dawać coś od siebie innym, oraz które chcą się rozwijać i są gotowe poświęcić na to czas.

Jak mogę się zgłosić do konkursu?

chmurka
Prosimy zgłosić swoje uczestnictwo do 27 września 2021 r, na adres mailowy: kontakt@fundacjamapa.pl. Prosimy o zgłoszenie wszyskich członków grupy. Każda z grup wsparta będzie pomocą opiekuna z ramienia Fundacji MAPA, który pomoże podczas pisania wniosku oraz realizacji działania.

Do kiedy można zgłaszać wnioski?

chmurka
Na wasze projekty czekamy maksymalnie do 27 września 2021 r. Prosimy o przesyłanie wypełnionych wniosków na maila: kontakt@fundacjamapa.pl. Ogłoszenie wyników nastąpi 30 września 2021 r.

Masz więcej pytań?

chmurka
Więcej informacji o Misji 21 znajdziecie w regulaminie uczestnictwa. Wszelkie pytania możecie również kierować na maila: kontakt@fundacjamapa.pl
SPONSOR
logo-bialek-dworak-lazienki-rawicz