fbpx
O nas

Fundacja MAPA

Nasza misja

Poznajmy się

Prowadzimy szeroko rozumianą edukację, skierowaną przede wszystkim do dzieci i młodzieży – choć chętnie wesprzemy każdego, kto wsparcia potrzebuje, niezależnie od wieku.

Chcemy podczas zwykłych zajęć przekazywać dzieciom coś więcej niż zwykłą treść merytoryczną. Chcemy, żeby dzieci i młodzież nauczyły się wybierać w swoim życiu właściwą drogę. Nie poprzez wskazywanie im tej drogi, a naukę posługiwania się mapą życia.

Na mapie jest wiele dróg, często bardzo krętych, ale kiedy mały człowiek nauczy się nią posługiwać, to będzie umiał wybrać odpowiednią ścieżkę lub zawrócić z tej źle wybranej. Wierzymy, że podstawą naszego dorosłego życia jest właśnie zdolność do autorefleksji, a naszą misją jest jej zaszczepianie.

Prowadzimy edukację w zakresach: psychologiczno-społecznym, pszczelarskim, finansowym, kulturalnym. Naszym pierwszym flagowym projektem jest Projekt Ul dla szkół, który obejmuje uczniów szkół podstawowych i ma na celu w praktyczny sposób zwiększyć ich świadomość ekologiczną. Program jest autorskim pomysłem Agnieszki Smakulskiej.

Fundatorzy i zarząd fundacji:

Piotr Smakulski – prezes zarządu

Agnieszka Smakulska – w-ce prezes zarządu

Fundacja Mapa

Zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto I Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000815951

REGON: 384971111, NIP: 6991964729